KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14598132

nr 1459 8132

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Utsikt från Södermalm. Akvarell, bildmått: 31x40, yttermått inklusive ram: 41x51

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:46:59